December 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Catedra educaţie fizică şi arte

CM Educație fizică și arte

Nr.

Numele, prenumele

Grad didactic conferire/

confirmare

Nr.ore

Clasele de predare

 

  1. 1.      

Muntean S

Doi

24,0

7,8,9

 

  1. 2.      

Şendrea M.

Superior

30,0

9,10,11,12

 

  1. 3.      

Cojevnocov Al.

Doi

26,0

5,6

 

  1. 4.      

Cojevnocov Ar.

Fără grad

27,0

5,6

 

  1. 5.      

Repalov T.

Întâi

6,0

7

 

  1. 6.      

Pavel Carolina

Doi

24,0

5,6,7,8,9

 

  1. 7.      

Pascal I.

Superior

28,0

5,6,7,8,9

 

  1. 8.

Grosu V

Doi

25,0

5,6,7,8,9

 

  1. 9.

Holban D.

superior

29

5,6,7,8,9

 

 

Catedra istorie - geografie

CM Istorie și geografie

Nr.

Numele, prenumele

Grad didactic conferire/

confirmare

Nr.ore

Clasele de predare

 

1

Andoni V.

superior

18,0

5,9,10,12

 

2

Cazacliu Gh.

Întâi

26,0

5,7,11

 

3

Ciurea Larisa

Doi

22,0

6,7

 

4

Țucanov D.

Doi

22,0

5,7,8

 

5

Ciutac E.

Superior

25,5

8,10

 

6

Cotruța M.

Întâi

27,5

5,9,11

 

7

Zavtur Sergiu

Fără grad

6,0

10,11,12

 

8

Botezatu T.

doi

4,0

5,7

 

9

Caisim T.

Întâi

25

5,6,9,10,11,12

 

10

Motruc A.

doi

29

5,7,8,10,11,12

 

 

Limbă și comunicare

Limbă și comunicare

Nr.

Numele, prenumele

Grad didactic conferire/

confirmare

Nr.ore

Clasele de predare concret

1

Ponomari T.

Superior, 2015

9,0

12

2

Eni T.

Întîi, 2019

31,0

10,11,6

3

Chitorog A-M.

Fără grad

12,0

5

4

Cîrnaț L.

Întâi, 2018

29,0

7,8,10,11

5

Busuioc A.

Doi , 2018

31,0

6,9

6

Covalova N.

Doi, 2018

30,5

5,7,9

7

Orehovschi L.

Suerior, 2021

27,0

6,8,12

8

Paraschivoi L.

Întâi, 2017

20,5

5

9

Popa Zinaida

Superior, 2019

15,0

8,11,12

10.

Sîrbu E.

Fără grad

26,0

6,11

 

 

 

 

 

Catedra ştiinţe

CM Științe

Nr.

Numele, prenumele

Grad didactic conferire/

confirmare

Nr.ore

Clasele de predare

 

1

Tomnatic L.

Superior

6,0

11,12

 

2

Olari V. Chimia

Întâi

19,0

10

 

3

Mîndru A.chimia

Întâi

7,5

7

 

4

Donţu (Chimia)

Întâi

21,5

5,6,7,8,10

 

3

Mândru A.Biol.

Întâi

11,0

7,10

 

5

Petrachi I.

Superior

24,5

5,7,9

 

6

Noroc V.

Întâi

23,0

6,8,9

 

4

Donţu (Biologia)

Întâi

3,5

5,8

 

2

Olari V.Fiz

Întâi

8,0

6

 

7

Chiriac S.

superior

11,0

10,11

 

8

Zavtur Lud.

Întâi

24,0

9

 

9

Mura Șt.

Întâi

27,0

6,7,8,9

 

 

Comisia metodică a diriginţilor

Nr

Numele, prenumele dirigintelui

Disciplina

predată

Clasa

Sala

1

Goian Ludmila

l. engl./l.fran.

5 g1

410

2

Veverița Ecaterina

matematica

5 g2

102

3

Cojevnicov Artiom

Ed. fizică

5 g3

219

4

Oloi Oxana

l.engleză

5 g4

411

5

Covalova Natalia

l. și lit. română

5 g5

403

6

Caisîm Tatiana

geografia

5 g6

303

7

Petrache Ina

biologie

5 g7

420

8

Teleba Alisa

limba franceză

6 G-1

406

9

Olari Victoria

chimia/fizica

6 G-2

413

10

Ciurea Larisa

istoria

1 6 G-3

204

11

Sterpu Diana

l. franc. și l. eng.

6 G-4

407

12

Marinuța Ana

limba engleză

6 G-5

409

13

Donțu Valentina

Chimia/biologia

6 G-6

419

14

Ceban Lilia

matematica

7 G-1

217

15

Cojocari Ludmila

matematica

1 7 G-2

412

16

Repalov Tatiana

limba rusă

7 G-3

402

17

Motruc Ala

geografia

7 G-4

305

18

Mîndru Alexei

chimia

7 G-5

417

19

Boţoc Liliana

informatica

8 G-1

414

20

Ţucanov Diana

istoria

8 G-2

205

21

Ciutac Eugenia

istoria

8 G-3

202

22

Holban Daniela

ed. tehnologică

8 G-4

002

23

Orehovschi Lilia

l. şi lit. română

8 G-5

313

24

Ponomari Tatiana

l. şi lit. română

9 G-1

311

25

Borinschi Silvia

limba engleză

9 G-2

404

26

Pavel Carolina

ed. muzicală

9 G-3

401

27

Busuioc Aliona

l. şi lit. română

9 G-4

312

28

Traistă Maria

matematica

9 G-5

220

29

Burlacu Valentina

matematica

10 R-1

218

30

Andoni Vitalie

istorie

10 R-2

212

31

Cîrnaț Ludmila

l. şi lit. română

10 LM

103

32

Eni Tatiana

l. şi lit. română

11 R-1

101

33

Gîncu Ludmila

limba engleză

11 R-2

304

34

Cazacliu Gheorghe

istoria

11 LM-1

201

35

Cotruță Marcela

istoria

11 lm-2

203

36

Dicusar Laura

informatica

12 R-1

216

37

Zavtur Ludmila

fizica

12 R-2

117

38

Noroc Viorica

biologia

12 LM

315