September 2022
Mo Tu We Th Fr Sa Su
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Orarul cercurilor

Discutat și aprobat la ședința Ședința Administrativă din 28 octombrie 2021

proces-verbal nr. 3

Directorul IPLT Gaudeamus

Gangan Zinaida

 

 

Coordonat

Directorul adjunct pentru educație

Cîrnaț Maria

 

ORARUL

desfășurării activității  cercurilor și cluburilor pe interese

 Instituția Publică Liceul Teoretic „Gaudeamus”

anul de studii 2021-2022

Nr.

Denumirea cercului

Numele, prenumele coordonatorului

Nr. de ore

Locul desfășurării

Zilele săptămânii

Luni

Marți

Miercuri

Joi

Vineri

Sâmbătă

1.

Spectrum

Pascal Iurie

4 ore

001

14.40-16.10

14.40-16.10

 

 

 

 

2.

Curcubeu

Pascal Iurie

2 ore

004

 

 

 

14.40-16.10

 

 

3.

Studierea ținutului natal

Ciutac Eugenia

2 ore

202

 

 

14.40-16.10

 

 

 

4.

Roboclub

Zavtur Ludmila

4 ore

415

 

14.00-15.30

 

 

14.00-15.30

 

5.

Roboclub

Olari Victoria

2 ore

005

 

14.00-15.30

 

 

 

 

6.

Armonie

Pavel Carolina

0,25 un.

310

 

14.00-15.30

 

 

13.00-14.50

 

7.

Debate

Liceu

Hămuraru-Costiuc Eudochia

3 ore

302

 

14.00-14.45

 

 

14.00-15.30

 

8.

Debate

Clasa a VI-a

Oloi Oxana

2 ore

311

14.00-15.30

 

 

 

 

 

9.

Criminalistică

Mîndru Alexei

2 ore

417

 

 

 

14.00-15.30

 

 

10.

Discovery

Caisîm Tatiana

2 ore

303

 

 

 

14.00-15.30

 

 

11.

Clubul tinerilor geografi

Motruc Ala

1 oră

305

14.15-15.00

 

 

 

 

 

12.

Evrica

Tomnatic Ludmila

2 ore

413

 

 

 

 

 

09.00-10.30

13.

eTwinning

Tomnatic Ludmila

2 ore

413

 

 

 

 

 

11.00-12.30

14.

eTwinning

Ciurea Larisa

2 ore

204

 

 

 

 

 

09.00-10.30

15.

Gaudeamus

Sîrbu Alina

0,5 un.

Sala de balet

 

15.30-17.45

 

15.30-18.10

 

 

16.

Gaudeamus

Zabolotnîi Denis

0,5 un.

Sala de balet

 

15.30-17.45

 

15.30-18.10

 

 

 

 

 

Nr.

Denumirea cercului,

secției sportive

Numele, prenumele coordonatorului

Pagina

1.

Spectrum

Pascal Iurie

16

2.

Curcubeu

Pascal Iurie

24

3.

Studierea ținutului natal

Ciutac Eugenia

28

4.

Roboclub

Zavtur Ludmila

32

5.

Roboclub

Olari Victoria

40

6.

Armonie

Pavel Carolina

44

7.

Debate-Liceu

Hămuraru-Costiuc Eudochia

54

8.

Debate-Clasa a VI-a

Oloi Oxana

60

9.

Debate-Clasa a V-a

Gîncu Ludmila

64

10.

Criminalistică

Mîndru Alexei

68

11.

Discovery

Caisîm Tatiana

72

12.

Evrica

Tomnatic Ludmila

76, 108

13.

eTwinning

Tomnatic Ludmila

78

14.

eTwinning

Ciurea Larisa

82

15.

Gaudeamus

Sîrbu Alina

86

16.

Gaudeamus

Zabolotnîi Denis

96

17.

Clubul Tinerilor Geografi

Motruc Ala

134

18.

Volei mixt (cl. 8-9)

Muntean Savelii

110

19.

Volei mixt (cl. 5-6)

Muntean Savelii

114

20.

Baschet (cl. 5-9) băieți

Cojevnicov Alexandru

118

21.

Volei mixt liceu

Șendrea Marina

122

22.

Fotbal (cl. 5-6)

Cojevnicov Artiom

126

23.

Volei mixt (cl. 5-6)

Cojoca Valeriu

130

24.

 

 

 

25.

 

 

 

26.

 

 

 

27.

 

 

 

28.

 

 

 

29.

 

 

 

30.

 

 

 

31.

 

 

 

32.

 

 

 

33.

 

 

 

34.

 

 

 

35.

 

 

 

36.

 

 

 

37.

 

 

 

38.

 

 

 

39.

 

 

 

40.