January 2021
Mo Tu We Th Fr Sa Su
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Structura

Consiliul de administraţie:

  1. preşedinte - Ponomari Tatiana, director adjunct
  2. secretarul CA – Cîrnaț Maria, director adjunct pentru educație
  3. Gangan Zinaida, directorul liceului membrii consiliulu:
  4. Chiriac Sergiu, director adjunct
  5. Andoni Vitalie, director adjunct
  6. Ceban Lidia, președintele comitetului sindical
  7. Dicusar Laura, profesor de informatică
  8. Țaulean Emilia, reprezentat AO ”Gaudeamus”
  9. Olarașu Daniela, reprezentat al consiliului elevului
  10. Istrati Dorian, reprezentat APL, vicepretor sec. Ciocana
  11. Gîrbu Aliona, președinteleAO, părinte
  12. Prodan Estera, părinte
  13. Antoci Eugenia, metodist principal, DGETS, patronul sectorului Ciocana

Consiliul Metodic al LT „Gaudeamus” pentru anul de studii 2020-2021

Nr./r

Numele, prenumele

Disciplina predată

Gradul didactic deţinut

Funcţia în CM

  1.  

Ponomari Tatiana

director adjunct,

profesor de l. română

grad didactic superior şi managerial I

Preşedinte al CM

  1.  

Gangan Zinaida

directorul liceului,

profesor de l. franceză

grad didactic şi manag. superior

Membru al CM

  1.  

Cîrnaț Maria

Director adjunct interimar, profesor de matematică

grad didactic I

Membru al CM

  1.  

Cojocari Ludmila

profesor de matematică

grad didactic I

Şefa comisiei metodice Ştiinţe exacte, membru al CM

  1.  

Cîrnaț Ludmila

profesor de LLR şi literatura universală

grad didactic I

Şefa comisiei metodice Limbă şi comunicare, membru al CM

  1.  

Țucanov Diana

profesor de istorie

grad didactic II

Şef comisiei metodice de istorie şi geografie, membru al CM

  1.  

Olari Victoria

profesor de chimie și fizică

gad didactic I

Şeful comisiei metodice biologie, chimie și fizică, membră al CM

  1.  

Holban Daniela

profesor de educaţia plastică și tehnologică

grad didactic I

Şefa comisiei metodice educaţie fizică şi arte, membru al CM

  1.  

Borinschi Silvia

profesor de limba engleză

grad didactic I

Şefa comisiei metodice Limbi străine, membru al CM

  1.  

Motruc Ala

Profesor de geografie

Grad didacic I

Șefa comisiei metodice Consiliere și dezvoltare personală

 Centrele educaționale

Nr./r

Denumirea centrului educațional

Numele, prenumele

  1.  

Centrul Metodic

Ponomari Tatiana

  1.  

Centrul de Presă

Ponomari Tatiana

  1.  

Centrul de educație economică

Ciutac Eugenia

  1.  

Centrul Informațional

Dicusar Laura

  1.  

Centrul de educație ecologică

Petrache Ina

  1.  

Centrul de educație estetică

Pavel Carolina

  1.  

Centrul de educație fizică

Şendrea Marina

  1.  

Centrul de Autoconducere și Voluntariat

Cîrnaț Maria

  1.  

Centrul de asistență psihologică

Botezatu Tatiana

  1.  

Centrul ştiinţific şi de creaţie al elevilor „Un pas în viitor

Ceban Lilia